O mnie

MANIA to ja czyli Magda Łyżwa, ciocia czterech wspaniałych urwisów, które były inspiracją do stworzenia firmy oferującej wysokiej jakości produkty dla najmłodszych.

Wiem jak ważny jest praktyczny aspekt i wygląd rzeczy dziecięcych. Najważniejsze jest jednak przede wszystkim bezpieczeństwo, dlatego używam jedynie naturalnych materiałów: 100% kolorowych tkanin bawełnianych oraz szarej, miękkiej i miłej w dotyku 100% bawełnianej dzianiny dresowej wyprodukowanej przez lokalnego producenta.

Staram się wspierać polski rynek, dlatego zdecydowana większość używanych przez mnie materiałów i dodatków pochodzi od polskich dostawców.

Wszystkie projekty od koncepcji, doboru materiałów i dodatków tworzę sama. Staram się aby wszystkie produkty były jak najwyższej jakości, zwracam uwagę na estetyczne wykończenie, detale ale także na stylistykę. Jeśli jednak chcieliby Państwo stworzyć produkt wg własnego projektu – istnieje taka możliwość – proszę o kontakt.

Aktualnie na stronie dostępne są 3 serie produktów: ŁOWICZ, WĄS i BLACK&WHITE – w ramach jednej serii można skompletować całą wyprawkę dla maluszka.

 

Zapraszam do zakupów :)

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl